05.01.2022
V termíne 18.6. - 25.6.2022 sa konalo 8. priateľské "tenisovanie" v perle severnej Dalmácie - Primoštenu (v cene vyhrievaný bazén, sauna, dobré jedlo a skvelá partia!)

CHORVÁTSKO – PRIMOŠTEN

HOTEL  ZORA A PAVILÓN MARS

 

8. priateľské tenisovanie, regenerácia vo vyhrievanom bazéne s morskou vodou alebo priamo v mori, sauna, dobré jedlo a ešte lepšia partia na Vás čaká pri

 

 

JARNÉ DOVOLENÉ S TENISOM

18.6. – 25.6.2022

 

Leták k stiahnutiu tu

 

 

 

Hlavný hotel Zora sa nachádza na zalesnenom polostrove Raduča s výhľadom na malebný starý Primošten, od centra mesta cca 500 m, od pláže 100 m

Neďaleko hotela Zora (50-100 m) sú tri pavilóny, jednoposchodové domčeky. Nachádzajú sa v borovicovom háji, v pokojnej časti polostrova. Izby v pavilonu MARS sú renovované, majú chladničku a ventilátor a stolíky na vonkajšie posedenie. Sú dvojlôžkové alebo trojlôžkové, se sociálnym zariadením. Klienti využívajú všetky služby hotela Zora vrátane polpenzie formou švédskych stolov a vnútorného bazénu s vyhrievanou morskou vodou, sauny a ďalšieho v hoteli Zora. Hostia majú k dispozícii hotelovú reštauráciu, kaviareň, zmenáreň, piano bar, aperitív bar s terasou s prekrásnym výhľadom na more a malé ostrovčeky, internetový kút, fitness, wellness centrum, kde je renovovaný vnútorný bazén s vyhrievanou slanou vodou poňatý ako wellness s otvárateľnú kopulou, whirlpoolom.

Izby v hlavnom hoteli ZORA sú  dvojlôžkové s možnosťou prístelky. Majú  SAT / TV, TEL, balkón, stropný ventilátor, sušič vlasov. Trezor na recepcii za poplatok. Minibar / chladnička na vyžiadanie, platí sa 4 EUR denne na recepcii.

V hoteli Zora je internet zadarmo pre všetkých hostí (i z pavilona). Prihlásite sa na recepcii hotela Zora a dostanete voucher pre jeho užívanie. Príjem zaručený v lobby hotela.
Využívanie sauny a bazéna je v cene.  Pláže sú okruhliakové s pozvoľným vstupom , vzdialené 30-50 m od hotela. K našemu tenisovaniu  slúžia 3 tenisové dvorce, i preto je účast obmezená.

 

Cena týždenného pobytu –18.6. –25.6.2022      

 

340 EUR   ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v pavilóne **, 3. lôžko = 305 EUR

480 EUR   ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Comfort v hoteli ***

 

Účastnický poplatok :  70 EUR  -  účasť v súťaži, ktorej systém určí usporiadateľ na mieste tak, aby každý účastník zohral min. 2 zápasy denne (švajčiarsky systém, handicapy, každý s každým a pod.)

 

Uvedená cena zahŕňa:

7x ubytovanie v 1/2 izbe s možnosťou prístelky, 7x polpenzia - švédsky stôl,Wi-Fi na izbe a recepcii/lobby hotelu; upratovanie izby, výmena uterákov, záverečné upratovanie, pobytová taxa, stála služba delegáta - Petr Zemek, riaditeľ CK

 

Cena nezahŕňa: cestovné poistenie  A 1– 4,5 eur / den., parkovné – 5 eur/den;  k večeri neobmedzené biele a červené víno ​​+ nealko z automatu = 27 EUR

 

Prihláste sa na odber noviniek
Na týchto webových stránkach sú na vylepšovanie služieb využívané súbory cookies.