BALÍKY POISTENIA PRE KLIENTOV 101 CK ZEMEK

 

Rozsah poistenia a limity poistného plnenia pre poistenie účastníkov zahraničných zájazdov (zmluva typu 711), UNION poisťovňa, poistná zmluva 11-711-309.

Rozsah poistenia určujú Všeobecné poistné podmienky cestovného poistenia VPPCPCZ/1018

 

Všetky tri typy poistenia obsahujú liečebné náklady, úrazové poistenie, poistenie storna zájazdu, líšia sa v limitoch, počte a rozsahu poistených udalostí. Typ A1 PANDEMIC ponúka zároveň riešenie situácií spojených s karanténou a epidémiou/pandémiou.

 

Zdôraznenie informácií:

- ohľadom tehotných žien: pokiaľ ide o liečebné náklady, ste vo vzťahu ku komplikáciám s tehotenstvom poistené len do 26. týždňa. Potom ošetrenie súvisiace s tehotenstvom nebude uhradené. Pokiaľ si ale napríklad zlomíte ruku, to v rámci poistenia samozrejme uhradené bude (úrazové poistenie)

- seniori: od 1.12.2023 zavedená nová kategória poistenia pre osoby od 70 rokov vyššie

- všetky poisťované osoby na jednej cestovnej zmluve / prihláške musia mať rovnaký typ a termín poistenia (A1, A1 PANDEMIC alebo A3, napríklad nemožno A1 a A3 zároveň)

- v prípade, že rušíte zájazd / pobyt, poistné sa nevracia - bez ohľadu na to, či budete v poisťovni uplatňovať alebo nie

 

CENY SÚ PLATNÉ OD 1.12.2023 

 
územná platnosť Európa riziková skupina TURISTA
A1 A1 PANDEMIC A3
dospelá osoba / deň 3 EUR 4 EUR 4 EUR

Podrobný rozpis všech typov poistenia (.pdf) 

Inštrukcie - tzv. Modrá knižka, veľkosť 2,32 MB

Všeobecné poistné podmienky poisťovne Union

 

Formuláre pro hlásenie škôd - ak rušíte zájazd z dôvodov uvedených v odstavci zrušenia služieb, obdržíte opečiatkovaný formulár s vyčíslením stornopoplatku od nás

UPOZORNENIE - poisťovňa Union požaduje, aby ste nahlásili storno pobytu do 2 pracovných dní od vzniku príčiny (lekárska správa v pondelok, do stredy musí byť nahlásené)

Prihláste sa na odber noviniek
Na týchto webových stránkach sú na vylepšovanie služieb využívané súbory cookies.