Vážení naši hostia,

dovoľujeme si Vám predložiť rozsiahlu ponuku pobytových miest chorvátskeho Jadranu na rok 2024, ktorú priebežne ďalej rozširujeme.

Naša celková ponuka zahŕňa cca 120 miest a to na celom chorvátskom pobreží vrátane ostrovov od Savudrija (Umagu) po Dubrovník. Máte pred sebou veľkú možnosť výberu z cca 350 ubytovacích kapacít jedného z najväčších touroperátorov na JADRAN. Sme cestovnou kanceláriou založenou v roku 1992 a za roky úspešnej činnosti sa nám podarilo naplniť heslo:

JADRAN JE AJ NAŠE MORE A S CK ZEMIEK STE TU AKO DOMA!

Ponúkame od dvojhviezdičkových hotelov a rodinných penziónov, cez 3* hotely až po nové destinácie v luxusnom vybavení 4* hotelov vrátane obľúbených “All-inclusive” či ubytovania v mobilných chatách v kempoch, momentálne aj 5* hotely a apartmány. V ponuke je základná cena za ubytovanie vypočítaná vždy na 7 dní. Ďalšie ponúkané služby sú Vami voliteľné. Pri zostavení Vami voliteľných služieb ste tak ihneď pri ponuke oboznámení s konečnou cenou pobytu. Tá sa môže zmeniť len vo výnimočných prípadoch uvedených vo Všeobecných podmienkach predaja zájazdov 101 CK Zemek. Starostlivosť o našich hostí je v mnohých miestach zabezpečovaná aj celoročne našimi stálymi delegátmi, ktorí v Chorvátsku trvalo žijú a hovoria po česky.

Z našej osobnej skúsenosti vrelo odporúčame realizovať Vašu dovolenku počas krásneho a teplého babieho leta. Bez problému nájsť pekné miesto na pláži aj na parkovanie Vášho auta - to všetko môžete uskutočniť za veľmi priaznivé ceny, navyše pri priemernej teplote mora 22 - 24 ° C, vzduchu 23 - 26 ° C a to až do polovice októbra.

Všetky všeobecné a ďalšie informácie obdrží náš hosť vždy k poukazu na zostavený zájazd. Tento katalóg je s popisom ponúkaných kapacít určený na Vaše preštudovanie. Posúďte sami, obsiahlejšiu ponuku v SR nájdete len ťažko. Chorvátsko dneška nie je Chorvátskom 70. - 90. rokov, ako ho pamätajú celé generácie. Stavajú sa nové hotely, staré sa totálne renovujú vrátane luxusných interiérov, mení sa celá infraštruktúra mestečiek na Jadrane. Všetko k lepšiemu! Aj to je dôvod na veľký turistický boom, ktorý dnes Chorvátsko zažíva. Aj český turista by mal prechádzať na vyšší štandard služieb, ak bude chcieť svoj milovaný Jadran aj naďalej navštevovať.

Ponuku našej CK pre rok 2024 môžete prezerať a rezervovať na našich webových stránkach www.chorvatskozababku.cz.  Tu nájdete hotely, menšie penzióny a ubytovanie v súkromných apartmánoch a vilách, v kategórii 1*, 2*, 3*, 4* a 5* na Jadrane, výber exkluzívneho ubytovania aj na webovej stránke www.chorvatskoexclusive.cz. Klienti zo Slovenskej aj Českej republiky platiaci zájazd na účet našej CK v EUR môžu prezerať a rezervovať na našej webovej stránke www.chorvatskozababku.sk. Prepočítací koeficient pre platbu v EUR pre sezónu 2024 je od 10.1.2023 stanovený na 26 (CZK cena sa vydelí 26, pravidlo zaokrúhľovania - na celá EUR smerom hore.

Ponuka SLOVINSKA je umiestnená na webovej stránke www.dovolenaslovinsko.com.

V roku 2024 ideme spolu s Vami do 33. sezóny vzájomnej spolupráce. Za ten čas sme sa stali stálicou a istotou pre Vašu dovolenku v Chorvátsku. Veríme, že našu ponuku so záujmom preštudujete a niektorú z ponúkaných kapacít si vyberiete za miesto svojej príjemnej dovolenky. Na všetkých z Vás, ktorí sa rozhodnete pre Vašu 100-jednotku, sa tešia

Ing. Petr Zemek a spolupracovníci

 

Partneri:
Chorvátske turistické združenie:

 

Členstvo CK v:

 
Asociace cestovních kanceláří ČR          

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

 

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr     

Živé firmy

 

 

 

 

Prihláste sa na odber noviniek
Na týchto webových stránkach sú na vylepšovanie služieb využívané súbory cookies.