Predstavujeme niekoľko hudobných akcií v priebehu júla a augusta 2017

- od folklóru po Dubstep

10. července - 25. srpna 2017 - Dubrovnický letní festival                               

Na Dubrovačke ljetne igre sa aj tento rok stretnú najlepší dramatičtí, hudobný, baletný, folklórný a filmový umelci z celého sveta. Festival je založený na bohatom a pulzujúcim dedičstve mesta Dubrovník. Hry sa konajú už po 68. v období od 10. júla do 25. augusta a zostanú spomienkou na chorvátsku a svetovú kultúru.


11. července - 13. července 2017 – Fresh Island Festival

Pláž Zrće na ostrove Pag, známa ako chorvátska Ibiza, je veľkou tanečnou scénou a je domovom mnohých letných hudobných podujatí. Jednou z hlavných udalostí tohto leta bude Fresh Island Festival - tri dni plné zvukov hip-hop a RnB hudby. Je tu aj zábava na lodiach, pri bazénoch, súťaže v Break Dance, výstavy umenia a ďalšie miestne atrakcie.


14. července - 16. července 2017 – Ultra Europe Music Festival

Ultra Music Festival je známy festival elektronickej hudby pod holým nebom, ktorý sa začal v Miami v roku 1999. V Chorvátsku a v Splite sa ultra koná už po piatej a očakáva sa, viac ako 150.000 návštevníkov, ktorí sa môžu tešiť na neuveriteľné hviezdné hudobné zostavy , rovnako ako na celý rad svetových DJ-u.


20. července - 23. července 2017 – Seasplash Festival

Seasplash  je jeden z najdlhšie trvajúcich chorvátskych festivalov, ktorý sa tradične koná v pevnosti Punta Christo v Štinjanu neďaleko Puly. Seasplash privezie tie najlepšie umelce z regiónu a z celého sveta, ktorí predstavia drum and bass hudbu a kultúru.


10. srpna - 13. srpna 2017 – Membrain Festival

Najnovšie festival kultúry underground bass začal vlani v Chorvátsku v Šibeniku, opäť sa bude konať toto leto na pláži zátoky Minerska.  Membrain Festival prináša aj tento rok to najlepšie z DnB - Dubstep - Liquid - Dub - Global / Tropical scény zo sveta a regiónov a tým spája kultúru a milovníkov bassovej hudby v štyroch dňoch bohatých na kultúrne, vzdelávacie a gastronomické programy.