O nás

Vážení naši hostia,

    dovoľujeme si Vám predložiť rozsiahlu ponuku pobytových miest chorvátskeho Jadranu pre rok 2020 .

    Naša celková ponuka zahŕňa cca 120 miest a to na celom chorvátskom pobreží vrátane ostrovov od Savudrije (Umagu) po Dubrovník. Máte pred sebou veľkú možnosť výberu z cca 350 ubytovacích kapacít jedného z najväčších touroperátorov na JADRAN. Sme cestovnou kanceláriou založenú v roku 1992 a za roky úspešnej činnosti sa nám podarilo naplniť heslo: JADRAN JE AJ NAŠE MORE A S CK ZEMEK STE TU AKO DOMA!

    Ponúkame od dvojhviezdičkových hotelov a rodinných penziónov cez 3 * hotely až po nové destinácie v luxusnom vybavení 4 * hotelov, vrátane obľúbených "all-inclusive" či ubytovanie v mobilných chatách v kempoch. V ponuke je základná cena za ubytovanie vypočítaná vždy na 7 dní. Ďalšie ponúkané služby sú Vami voliteľné. Pri zostavení Vami voliteľných služieb ste tak ihneď pri ponuke zoznámení s konečnou cenou pobytu. Tá sa môže zmeniť len vo výnimočných prípadoch uvedených vo Všeobecných podmienkach predaja zájazdov 101 CK Zemek. Starostlivosť o našich hostí je v rade miest zabezpečovaná aj celoročne našimi stálymi delegátmi, ktorí v Chorvátsku trvalo žijú a hovorí po česky.

    Z našej osobnej skúsenosti vrelo odporúčame realizovať Vašu dovolenku aj počas krásneho a teplého babieho leta. Bez problému nájsť pekné miesto na pláži aj pre parkovanie Vášho auta - to všetko môžete uskutočniť za veľmi priaznivé ceny, navyše pri priemernej teplote mora 22 - 24 ° C, vzduchu 23 - 26 ° C a to až do polovice októbra.

    Všetky všeobecné aj ďalšie informácie dostane náš hosť vždy k poukazu na zostavený zájazd. Tento web je popisom ponúkaných kapacít určený k Vášmu preštudovaniu. Posúďte sami, obsiahlejšiu ponuku v SR nájdete len ťažko. Chorvátsko dneška nie je Chorvátskom 70. - 90. rokov, ako ho pamätajú celé generácie. Stavajú sa nové hotely, staré sa totálne renovujú vrátane luxusných interiérov, mení sa celá infraštruktúra mestečiek na Jadrane. Všetko k lepšiemu! Aj to je dôvod k veľkému turistickému boomu, ktorý dnes Chorvátsko zažíva. Aj slovenský turista by mal prechádzať na vyšší štandard služieb, ak bude chcieť svoj milovaný Jadran naďalej navštevovať.

    Kompletnú ponuku našej CK pre rok 2020 môžete prezerať a priamo rezervovať na našich webových stránkach www.chorvatskozababku.sk. Tu nájdete hotely, menšie penzióny a ubytovanie v súkromných apartmánoch a vilách, v kategórii 2 *, 3 *, 4 * a 5 * . Klienti zo slovenských i Českej republiky platiaci zájazd na účet našej CK v EUR môžu prezerať a priamo rezervovať na našej webovej stránke www.chorvatskozababku.sk.  Prepočítavací koeficient pre platbu v EUR pre sezónu 2020 je od 10.2.2020 stanovený na 26,4 (CZK cena sa vydelí 26,4, pravidlo zaokrúhľovania - na celé EUR smerom nahor).  Ponuka SLOVINSKA je umistnena na webovej stránke www.dovolenaslovinsko.com.

V roku 2020 ideme spolu s Vami do 29. sezóny vzájomnej spolupráce. Za tú dobu sme sa stali stálicou a istotou pre Vašu dovolenku v Chorvátsku. Veríme, že našu ponuku so záujmom preštudujete a niektorú z ponúkaných kapacít si vyberiete za miesto svojej príjemnej dovolenky. Na všetkých z Vás, ktorí sa rozhodnete pre Vašu 100-jednotku, sa teší

Ing. Petr Zemek a spolupracovníci

 

 

Partneři:
Chorvatské turistické sdružení:
Autoklub Bohemia Assistance, a.s. - pomoc motoristům v nouzi
   
Členství CK v:  
Asociace cestovních kanceláří ČR          

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr     

Živé firmy

 

 

 

Centrála 101 CK Zemek - Stará Boleslav, Boleslavská 31
Centrála 101 CK Zemek - Stará Boleslav, Boleslavská 31
 Téměř kompletní personální obsazení 101 CK Zemek
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12